Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hilton jednak powstanie

2010-01-08

Hilton jednak powstanie

Pierwszy w Polsce hotel Hilton Garden Inn zostanie otwarty w tym roku w Krakowie przy ul. Konopnickiej.

Pierwszy w Polsce hotel Hilton Garden Inn zostanie otwarty w tym roku w Krakowie przy ul. Konopnickiej – poinformowali przedstawiciele Hilton Hotel Corporation (HHC). Powstanie on w budynku realizowanego właśnie Hotelu Zakrzówek. Zlokalizowany w sześciopiętrowym budynku hotel będzie dysponował 154 pokojami, salami konferencyjnymi i restauracją. Jeśli termin ukończenia zostanie dotrzymany, to obiekt będzie 500 hotelem na świecie pod marką Hilton Garden Inn. Firma HHC posiada ponad 3,3 tys. hoteli w 77 krajach świata i zatrudnia ok. 130 tys. pracowników.

Pierwotnie plany firmy przewidywały, że w Krakowie powstanie kilka hoteli słynnej marki, z których najważniejszy miał znajdować się przy ul. Karmelickiej, jednakże światowy kryzys pokrzyżował te plany. HHC zapowiada, że w 2010 r. zostaną uruchomione obiekty HGI w Warszawie i Rzeszowie oraz identyfikuje Polskę jako jeden z kluczowych europejskich rynków dla rozwoju hoteli sieci Hilton.
 
 
 

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" | 2010-01-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Chrzanowskidomy na sprzedaż powiat Brzozowskimieszkania na wynajem gmina Opole Lubelskiedomy na sprzedaż gmina Proszowicemieszkania na sprzedaż w Aleksandriimieszkania na sprzedaż w Trygorciemieszkania na wynajem w Rybakach

Deweloperzy

);