Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

HB Reavis znów dla PKP

2011-06-17

HB Reavis znów dla PKP

Obok dworca Warszawa Zachodnia, powstanie centrum biznesowe.

Zgodnie z zamierzeniami, projekt: dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia zostanie zrealizowany do końca 2014 r.  W kolejnych latach, maksymalnie do 2017 r., zaraz obok dworca, wzniesiony będzie nowoczesny kompleks budynków, które będą pełnić funkcje: biurowe, handlowe i usługowe. Koszt całego przedsięwzięcia wyniesie 110 mln euro.

Zlokalizowane obok dworca centrum biznesowe, będzie się składać z siedmiu budynków biurowych (sześciu budynków sześciokondygnacyjnych i jednego dwunastokondygnacyjny) o łącznej powierzchni 54 tys. m kw. Projekt Warszawa Zachodnia, podobnie jak inne projekty HB Reavis w Europie, pretendować będzie do certyfikatu BREEAM.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat Dzierżoniowskidomy na wynajem powiat Olkuskidomy na wynajem gmina Kargowadomy na wynajem gmina Grodziecmieszkania na sprzedaż w Kniejamieszkania na sprzedaż w Chojnikumieszkania na sprzedaż w Rogowie

Deweloperzy

);