Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Harmonogram Konstruktorskiej

2011-06-10

Harmonogram Konstruktorskiej

Konstruktorska Business Center w nowej fazie konstrukcji.

HB Reavis Group ogłosiła na konferencji prasowej w Pure Sky Club harmonogram realizacji prac przy budowie obiektu Konstruktorska Business Center. Firma powiadomiła, że prace budowlane nad konstrukcją podziemia budynku zostaną ukończone w październiku.

Jesteśmy zadowoleni, że prace budowlane postępują według planów. (…) Jest to pierwszy krok do szerszej ekspansji naszej firmy na rynku w Warszawie i w Polsce, i to nie tylko w sektorze biurowym, lecz również w sektorze powierzchni handlowych - powiedział Stanislav Frnka, dyrektor zarządzający HB Reavis w Polsce.

Uroczystość zawieszenia wiechy na budynku jest zaplanowana na kwiecień 2012 r. Obiekt zaprojektowała pracownia architektoniczna Epstein.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na wynajemhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Jarosławskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Mysłowicelokale użytkowe na wynajem gmina Konopiskadomy na wynajem gmina Widuchowamieszkania na sprzedaż w Kobylidomy na wynajem w Nieborowicachmieszkania na wynajem w Przerycie

Deweloperzy

);