Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hala Widowiskowo-Sportowa

2010-11-22

Hala Widowiskowo-Sportowa

Krakowska inwestycja jest znacząca w perspektywie rozwoju i promocji miasta.

Kraków będzie mógł organizować większe imprezy zarówno sportowe, jak i koncerty gwiazd światowego formatu, co niewątpliwie zaprocentuje. W połączeniu z budową Centrum Kongresowego, które będzie doskonale uzupełniać inwestycję, miasto królów przesunie się o kilka oczek w kierunku odzyskania dawnego miana metropolii.

O Hali Widowiskowo-Sportowej, mówi się od wielu lat, niestety jak dotąd próba realizacji projektu nie była możliwa. Aby wykonać kolejny projekt potrzebowano czasu, co z kolei wpłynęło na opóźnienie budowy. W następstwie pojawiły się problemy z finansowaniem, znalezieniem wykonawcy oraz wyborem przyszłego zarządcy hali. Obecnie inwestycja ma szansą powstać obok Parku Lotników. W połowie grudnia 2010 r. przedstawiona zostanie oferta banków, które są zainteresowane finansowaniem przedsięwzięcia.

Przetarg na wykonawcę projektu wygrało w lipcu konsorcjum firm Mostostal S.A, Acciona Infrestucturas S.A., Mostostal Puławy S.A. oraz Asseco Systems S.A. Planowany koszt budowy to 297 mln zł netto.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-11-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Chojnickilokale użytkowe na wynajem powiat Siemiatyckidomy na wynajem gmina Przasnyszdomy na wynajem gmina Szczurowamieszkania na wynajem w Nowinkachdomy na sprzedaż w Sulimachdomy na sprzedaż w Guzowie

Deweloperzy

);