Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Griffin Group kupiła Prima Court

2012-02-01

Griffin Group kupiła Prima Court

Poprzednim właścicielem 9-kondygnacyjnego biurowca była firma Re Polish Property.

31 stycznia firma Griffin Group kupiła budynek biurowy Prima Court. Poprzednim właścicielem biurowca, zlokalizowanego przy ul. Nowogrodzkiej 68, była spółka Re Polish Property. Nabywcę reprezentował Colliers International. Zbywającego – Jones Lang LaSalle.

Transakcja stanowi kontynuację strategii inwestycyjnej realizowanej przez nabywcę. Zakłada ona budowanie zdywersyfikowanego portfela nieruchomości położonych w największych miastach w Polsce. Pod koniec 2010 r. firma zakupiła 37-hektarową działkę w pobliżu stołecznego Parku Natolińskiego (na parceli realizowane jest osiedle ekskluzywnych domów jednorodzinnych). W listopadzie 2011 r. spółka Griffin Group zamknęła transakcję nabycia siedmiu działek inwestycyjnych, których potencjał zabudowy sięga 150 tys. m kw. Docelowo mają na nich powstać przestrzenie biurowe, handlowe oraz lokale mieszkalne.

9-kondygnacyjny Prima Court wybudowano w 1997 r. Budynek jest całkowicie skomercjalizowany. Wśród najemców znajdują się m.in. Yves Rocher, Cephalon, Manpower czy Aegon.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Białobrzeskimieszkania na sprzedaż powiat Strzelecko-Drezdeneckimieszkania na sprzedaż gmina Jedlina-Zdrójmieszkania na sprzedaż gmina Czarny Dunajecdomy na sprzedaż w Patrykozachmieszkania na wynajem w Pieradłamieszkania na sprzedaż w Bykowie

Deweloperzy

);