Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Green Office wkrótce zakończony

2011-04-27

Green Office wkrótce zakończony

Budynek C powstanie w 2012 r.

Ostatnim z trzech etapów realizacji inwestycji Green Office, zlokalizowanej przy ul. Czerwone Maki 82 w Krakowie, będzie budynek C. Obiekt będzie miał powierzchnię 10 tys. m kw. Inwestycję realizuje Grupa Buma.

Oddanie biurowca C zaplanowane jest na 2012 r. Obecnie trwają działania mające na celu jego komercjalizację. Obok funkcji biurowych, w budynku znajdą się także powierzchnie handlowe i usługowe, w tym m.in. samoobsługowa restauracja oraz salonik prasowy. Pojawi się także 600 dodatkowych miejsc parkingowych.

Podobnie jak w przypadku budynków A i B, także w trzecim biurowcu inwestor przywiązał dużą wagę do rozwiązań ekologicznych. Obok zastosowania energooszczędnych materiałów i technologii, inwestor wykorzystał także inteligentne systemy. W otoczeniu kompleksu zamontowano oświetlenie działające w oparciu o czujniki ruchu i pomiar natężenia światła. Armatura wyposażona jest w fotokomórki, co pozwala na oszczędność wody. W planach jest wyposażenie obiektów w gniazda do ładowania samochodów zasilanych elektrycznie. 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Wyszkowskidomy na wynajem powiat M. Gdańsklokale użytkowe na sprzedaż gmina Gorzycemieszkania na sprzedaż gmina Lubowidzmieszkania na wynajem w Rudziemieszkania na wynajem w Malinówcedomy na wynajem w Białkowie

Deweloperzy

);