Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gratka dla kibiców

2011-10-20

Gratka dla kibiców

W Lublinie przy ul. Krochmalnej, na terenach dawnej Cukrowni Lublin powstanie stadion miejski.

Oferta firmy Budimex została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowę stadionu miejskiego w Lublinie wraz z zagospodarowaniem przylegającego terenu, zlokalizowanego w rejonie ul. Krochmalnej, na terenie byłej Cukrowni Lublin. Kończą się prace nad przygotowaniem projektu inwestycji.

Stadion ma pomieścić 17,8 tys. kibiców. Wartość przedsięwzięcia wynosi 155 mln zł. Miasto otrzyma dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 w kwocie 17 mln euro. Przedsięwzięcie ma być zrealizowane w latach 2011-2013. 

Źródło: KRN.pl | 2011-10-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażmieszkania na wynajemdomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Koninlokale użytkowe na wynajem powiat Kłobuckidomy na sprzedaż gmina Bodzanówdomy na wynajem gmina Nagłowicemieszkania na wynajem w Lipinach Dolnychmieszkania na wynajem w Broniszewiemieszkania na sprzedaż w Miedźnie

Deweloperzy

);