Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Górska rozrywka w mieście

2011-11-15

Górska rozrywka w mieście

Przy Centrum Narciarstwa MALTA SKI trwa budowa Kolejki Górskiej Alpine Coaster.

W Poznaniu, Centrum Narciarstwa MALTA SKI realizuje projekt budowy Kolejki Górskiej Alpine Coaster wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu, w celu rozszerzenia oferty sportowo-rekreacyjnej.

W pobliżu Alpina Coaster w ramach złożonego w Urzędzie Marszałkowskim projektu, mają powstać toalety publiczne, nowe ciągi komunikacyjne łączące niedostępne wcześniej dla gości tereny maltańskie oraz nowoczesne systemy kontroli dostępu, monitoringu, jak również automatycznej sprzedaży biletów. Część terenu pokryje dach membranowy, zabezpieczający przed słońcem i opadami.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 5 975 381,88 PLN, a dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 jest równe 2 277 850,00 PLN. Wykonawcą robót budowlanych zostało P.H.U. G.W.B. Tadeusz Roszkiewicz. Realizację inwestycji rozpoczęto w 2011 r. Zakończenie jest planowane na wiosnę 2012 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdziałki na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łańcuckidomy na sprzedaż powiat Myślenickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wieleńlokale użytkowe na wynajem gmina Rossoszdomy na sprzedaż w Marcinkowicachmieszkania na sprzedaż w Kozłowiemieszkania na sprzedaż w Nowym

Deweloperzy

);