Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Górale na hali uniwersyteckiej

2009-06-30

Górale na hali uniwersyteckiej

Od września 2010 r. studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będą mogli korzystać z nowej hali sportowej, która ma się mieścić przy ul. Zagajnikowej, tuż obok pływalni uniwersyteckiej.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, od września 2010 r. studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będą mogli korzystać z nowej hali sportowej, która ma się mieścić przy ul. Zagajnikowej, tuż obok pływalni uniwersyteckiej.

Z „Gazety” można wyczytać, iż największe boisko będzie miało wymiary 50 na 30 metrów, a widownia pomieści nawet do tysiąca osób. Oprócz boiska w hali znajdzie się siłownia o powierzchni 350 metrów kwadratowych, prawie dwustumetrowa sala do aerobiku oraz sala do jazdy na rowerze stacjonarnym.

Hala ma spełniać wszelkie wymogi niezbędne do organizacji dużych międzynarodowych imprez sportowych, olimpiad młodzieżowych czy Uniwersjady. Jej koszt to ok. 36 mln zł.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 23.06.2009 | 2009-06-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemmieszkania na zamianęhale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Zgierskimieszkania na wynajem powiat Głogowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tarczyndomy na wynajem gmina Złotadomy na sprzedaż w Ostrowiedomy na wynajem w Kętrzyńska Kępadomy na wynajem w Anielinie

Deweloperzy

);