Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Górale bronią swoich gruntów

2007-02-14

Górale bronią swoich gruntów

Właściciele gruntów na Podhalu powołali Stowarzyszenie na rzecz Obrony Pardałówki i Antałówki „Ojcowizna”. Zadaniem organizacji jest ochrona Zakopanego przed zabudową domami wielkogabarytowymi.


Właściciele gruntów na Podhalu powołali Stowarzyszenie na rzecz Obrony Pardałówki i Antałówki „Ojcowizna”. Zadaniem organizacji jest – jak podkreślają jej założyciele – ochrona Zakopanego, jego walorów krajobrazowych i zabytkowych przed zabudową domami wielkogabarytowymi. Dzięki zrzeszeniu się i przyjęciu osobowości prawnej mieszkańcy będą mogli występować jako strona w postępowaniach administracyjnych, m.in. przy wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy, pozwoleniu na budowę czy w kwestiach związanych z przepisami o ochronie środowiska. Jest to pierwsza tego typu organizacja na Podhalu.

Źródło: | 2007-02-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości do kupieniakamienice na wynajemdomy na wynajem powiat Wadowickimieszkania na wynajem powiat M. Rzeszówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Mirczelokale użytkowe na sprzedaż gmina Strzelindomy na wynajem w Sławniedomy na wynajem w Romanówcedomy na wynajem w Sikorzynie

Deweloperzy

);