Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gorączka złota

2010-09-28

Gorączka złota

Światowe giełdy odnotowały historyczny rekord 1300 dol. za uncję złota. Niektórzy inwestorzy kupują kruszec na kilogramy.

Światowe giełdy odnotowały historyczny rekord 1300 dol. za uncję złota. Niektórzy inwestorzy kupują kruszec na kilogramy.

Amerykański bank centralny przestraszył inwestorów komunikatem, że zależy mu na zwiększeniu w USA inflacji, wywołało to lawinę - gwałtowną przecenę dolara – podaje „Gazeta Wyborcza”. Co ważne, analitycy uważają, że cena uncji może jeszcze wzrosnąć. Do najpopularniejszych sztabek należą 250-gramowe i kilogramowe.

Złoto w Polsce też zaczyna wzbudzać popularność. Do Mennicy Polskiej przychodzą klienci z reklamówkami pod pachą –  czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Zainteresowaniem cieszy się również srebro, zwane „złotem głupców”. Jest najdroższe od 30 lat.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2010-09-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na zamianędomy na wynajem powiat Białostockilokale użytkowe na wynajem powiat Średzkidomy na wynajem gmina Kamieniec Ząbkowickidomy na wynajem gmina Sejnymieszkania na wynajem w Kurzejewiedomy na wynajem w Niegosławicachmieszkania na sprzedaż w Płaczewo

Deweloperzy

);