Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gorączka złota

2010-09-28

Gorączka złota

Światowe giełdy odnotowały historyczny rekord 1300 dol. za uncję złota. Niektórzy inwestorzy kupują kruszec na kilogramy.

Światowe giełdy odnotowały historyczny rekord 1300 dol. za uncję złota. Niektórzy inwestorzy kupują kruszec na kilogramy.

Amerykański bank centralny przestraszył inwestorów komunikatem, że zależy mu na zwiększeniu w USA inflacji, wywołało to lawinę - gwałtowną przecenę dolara – podaje „Gazeta Wyborcza”. Co ważne, analitycy uważają, że cena uncji może jeszcze wzrosnąć. Do najpopularniejszych sztabek należą 250-gramowe i kilogramowe.

Złoto w Polsce też zaczyna wzbudzać popularność. Do Mennicy Polskiej przychodzą klienci z reklamówkami pod pachą –  czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Zainteresowaniem cieszy się również srebro, zwane „złotem głupców”. Jest najdroższe od 30 lat.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2010-09-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdomy na wynajemdomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat Koszalińskidomy na wynajem powiat Bialskimieszkania na sprzedaż gmina Jabłonnalokale użytkowe na sprzedaż gmina Pietrowice Wielkiemieszkania na wynajem w Julianowiedomy na sprzedaż w Bożepolu Wielkimdomy na sprzedaż w Stawisce

Deweloperzy

);