Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gminne lokale zlicytowane

2007-03-18

Gminne lokale zlicytowane

Nieco ponad 2 zł (2,29 zł) za 1 metr kwadratowy – to najniższa stawka czynszu, jaką wylicytowano niedawno podczas aukcji dla przyszłych najemców gminnych lokali użytkowych w Krakowie.

.
Nieco ponad 2 zł (2,29 zł) za 1 metr kwadratowy – to najniższa stawka czynszu, jaką wylicytowano niedawno podczas aukcji dla przyszłych najemców gminnych lokali użytkowych w Krakowie. Taki czynsz zapłacą najemcy dwóch lokali przy ul. Cieślewskiego. Wyższe czynsze będą płacić najemcy lokali przy ul. Piłsudskiego czy Radzikowskiego (odpowiednio – 22 i 33 zł/m kw.). Jednak najwyższe stawki wylicytowano dla lokali na Kazimierzu: dla lokalu przy ul. Sebastiana – 69 zł/m kw., a dla lokalu przy ul. Miodowej – 90 zł/m kw. Te dwie oferty cieszyły się też największym zainteresowaniem najemców. Podczas licytacji przeprowadzonej przez Zarząd Budynków Komunalnych nowych użytkowników znalazło w sumie 9 lokali. Zgodnie z zasadami najmu lokali użytkowych zwycięzca aukcji zobowiązany jest do zawarcia umowy najmu w terminie sześciu dni kalendarzowych od daty przeprowadzenia aukcji.

Źródło: | 2007-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Puławskidomy na sprzedaż powiat Sieradzkilokale użytkowe na wynajem gmina Rudkamieszkania na wynajem gmina Błażowamieszkania na wynajem w Kajetanówcedomy na wynajem w Studnicydomy na wynajem w Trzebuczy

Deweloperzy

);