Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Głos w sprawie elektrowni

2011-12-29

Głos w sprawie elektrowni

Rada Miasta Koszalina przyjęła uchwałę, w której określiła stanowisko wobec działań związanych z budową elektrowni.

Rada Miasta przyjęła uchwałę, w której wyraziła sprzeciw wobec podejmowania jakichkolwiek decyzji ze strony PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA w sprawie budowy elektorowi bez konsultacji z mieszkańcami i władzami Koszalina. Miasto oczekuje ze strony rządu przedstawienia analizy wpływu inwestycji na gospodarkę, środowisko i społeczeństwo regionu. Dopiero na podstawie sporządzonego bilansu społeczeństwo lokalne będzie mogło zająć stanowisko w sprawie proponowanej lokalizacji.

W uzasadnieniu uchwały wyrażone zostało niezadowolenie z dotychczasowych działań podejmowanych przez inwestora i sposobu informowania o potencjalnej lokalizacji inwestycji.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Opatowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Stalowowolskilokale użytkowe na wynajem gmina Zaklikówdomy na sprzedaż gmina Mielnikdomy na sprzedaż w Górskudomy na sprzedaż w Lipinkachmieszkania na sprzedaż w Klęczkowie

Deweloperzy

);