Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gliwicki szkieletor wystawiony na sprzedaż

2008-02-01

Gliwicki szkieletor wystawiony na sprzedaż

Właściciel gliwickiego szkieletora, PKN Orlen SA, chce go sprzedać za co najmniej 6,5 mln zł.

Od kilkudziesięciu lat będącą wizytówką Gliwic ul. Zwycięstwa szpeci niedokończona budowa. Stoi tam szkielet 34-metrowego wieżowca. Jego obecny właściciel, PKN Orlen SA, chce go sprzedać za co najmniej 6,5 mln zł – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Jak czytamy w artykule, już sam pomysł postawienia wysokiego na 34 metry budynku przy ulicy wypełnionej zabytkowymi kamienicami był kontrowersyjny. Jego budowa utknęła w martwym punkcie i od kilkunastu lat gliwiczan straszą gołe ściany i oczodoły zamiast okien.

Niedawno pojawiła się jednak szansa, że budowa zostanie ukończona, ponieważ pod koniec zeszłego roku spółka Orlen wystawiła nieukończony wieżowiec na sprzedaż. Oferta jest atrakcyjna, gdyż dużą wartość ma już sama 800-metrowa działka, a 9-kondygnacyjny budynek jest jednym z najwyższych w okolicy. Dziś nikt przy ul. Zwycięstwa nie dostałby pozwolenia na tak wysoki obiekt. Obecnie budynek jest przedmiotem postępowania przetargowego. Zainteresowanie jego kupnem jest spore – informuje Gazeta.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 01.02.2008 | 2008-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Gorlickilokale użytkowe na wynajem powiat Płońskilokale użytkowe na wynajem gmina Filipówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Łaskarzewdomy na sprzedaż w Janowiedomy na wynajem w Boniewiemieszkania na sprzedaż w Nowinach Giżyńskich

Deweloperzy