Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Giełda Domów i Mieszkań

2011-09-01

Giełda Domów i Mieszkań

W hali PTG Sokół 10 i 11 września odbędzie się 86. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.

W hali PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie, 10 i 11 września odbędzie się 86. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Wstęp wolny w sobotę w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań deweloperzy będą mieli możliwość porównania swoich ofert, a potencjalni klienci uzyskać pełną informację o realizowanych  inwestycjach mieszkaniowych w Krakowie i okolicznych gminach. Organizatorzy zapraszają także do skorzystania z Giełdowego Doradztwa Kredytowego, gdzie eksperci, bezpłatnie pomogą w pozyskaniu kredytu na zakup własnego lokum. Katalog ze szczegółowym planem stoisk oraz listą wystawców można pobrać ze strony internetowej SBDiM lub przy wejściu na Giełdę.

Partnerami medialnymi 86. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań są portal KRN.pl oraz dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości". Do końca roku Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się jeszcze dwa razy, w terminach: 15-16 października oraz 26-27 listopada.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Nowomiejskidomy na wynajem powiat Myślenickimieszkania na sprzedaż gmina Witnicamieszkania na wynajem gmina Przasnyszdomy na wynajem w Błotnowolidomy na wynajem w Kolonia Lesiówmieszkania na wynajem w Tymieńcu

Deweloperzy

);