Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ghelamco Residential buduje we Wrocławiu

2008-02-14

Ghelamco Residential buduje we Wrocławiu

Ghelamco Residential to nowa marka międzynarodowego dewelopera Ghelamco Poland. Jego projekty obejmują 5 inwestycji mieszkaniowych, z czego aż dwie zrealizowane zostaną we Wrocławiu.

Ghelamco Residential to nowa marka międzynarodowego dewelopera Ghelamco Poland. W ciągu najbliższych miesięcy firma planuje aktywny rozwój na rynku nieruchomości mieszkaniowych, w szczególności w segmencie nowoczesnych mieszkań i luksusowych rezydencji. Jak informuje portal budnet.pl, projekty dewelopera obejmują 5 inwestycji mieszkaniowych, z czego aż dwie zrealizowane zostaną we Wrocławiu.

Pierwsza z nich to Rezydencja Tumska, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych miejsc rekreacji w centrum miasta – Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej i Ogrodu Botanicznego. Inwestycja ta to część większego kompleksu zbudowanego na planie trójkąta. Fragment zlokalizowany od strony ul. Drobnera zajmują biura. Parter budynku obu części: biurowej i rezydencjalnej, stanowić będą butiki i punkty usługowe. Na terenie wewnętrznego patio, o łącznej powierzchni 2500 m kw., znajdzie się dużo zieleni, fontanna i ławeczki. Całość zostanie oddana do użytku w III kwartale 2008 roku – czytamy w artykule.

Firma Ghelamco kupiła także zabytkową kamienicę zlokalizowaną przy ul. Matejki 3a, w pobliżu Ogrodu Botanicznego – donosi portal. Jest to budynek z początku XX wieku, zachowany w bardzo dobrej kondycji. Po rewitalizacji kamienicy, na jej 5 kondygnacjach powstanie 14 luksusowych apartamentów o metrażu od 42 do nawet 190 m kw. Będą to mieszkania dla najbardziej wymagających klientów. Jest to jedna z pierwszych tego typu rewitalizacji mieszkaniowych we Wrocławiu.

Źródło: budnet.pl 14.02.2008 | 2008-02-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat Kwidzyńskidomy na wynajem powiat Kieleckidomy na sprzedaż gmina Siechnicedomy na sprzedaż gmina Błażowadomy na sprzedaż w Młynkachmieszkania na sprzedaż w Belęciniedomy na wynajem w Sztutowie

Deweloperzy

);