Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Geocentrum

2011-02-02

Geocentrum

We Wrocławiu powstanie centrum edukacyjno-badawcze „Geocentrum” Politechniki.

We Wrocławiu powstanie centrum edukacyjno-badawcze „Geocentrum” Politechniki. Będzie to nowoczesny kompleks, w skład którego wchodzić będą cztery wydziały uczelni: Wydział Geoinżynierii, Górnictwo i Geologia, Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, Wydział Inżynierii Środowiska oraz Wydział Mechaniczno-Energetyczny.

Inwestycja ma na celu integrację środowiska badawczego i naukowego przy jednoczesnym wzmożeniu działań prowadzących do innowacyjności i wspomagania technologii oraz technik ważnych dla gospodarki regionalnej Dolnego Śląska. Dotyczy to szczególnie takich dziedzin, jak przemysł surowcowy, budownictwo,, inżynieria lądowa czy inżynieria środowiska.
 
Budynek, którego ukończenie planowane jest na grudzień 2012 r., ma odzwierciedlać współczesne standardy centrów dydaktycznych w XXI wieku. Umiejscowienie projektu w obrębie struktury miasta oraz jego powiązanie z otoczeniem ma za zadanie kreować prestiżowy i nowatorski wizerunek nowo powstających obiektów uczelni.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Wielickimieszkania na sprzedaż powiat Suwalskimieszkania na wynajem gmina Dolicedomy na sprzedaż gmina Miedźnomieszkania na sprzedaż w Żółwiniedomy na sprzedaż w Woli Jasienickiejmieszkania na wynajem w Porożu

Deweloperzy

);