Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gdyńskie wieże ukończone

2009-08-18

Gdyńskie wieże ukończone

Po niemal czterech latach od rozpoczęcia prac, budowa morskich wież została oficjalnie ukończona.

Po niemal czterech latach od rozpoczęcia prac, budowa morskich wież została oficjalnie ukończona – podaje portal Trojmiasto.pl.

W obiekcie, którego deweloperem jest gdyńska firma Invest Komfort, powstało ok. 270 mieszkań. Na parterze przewidziano miejsce na lokale handlowe – czytamy. Po stronie Nabrzeża znajdują się zaś biura. Budynek ma 141,4 m wysokości.
 
Oddanie budynku do użytku przekreśliło szanse na ogólnodostępny taras. W efekcie może wejść na niego tylko gość zaproszony przez mieszkańców wieżowca – dodaje Trojmiasto.pl. Wspólnota mieszkaniowa może ewentualnie podjąć decyzję o udostępnieniu tarasu, na razie trzeba jednak czekać na decyzję.
 

 

 

Źródło: Trojmiasto.pl 17.08.2009 | 2009-08-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże na wynajemdomy do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Kłobuckidomy na sprzedaż powiat Żarskilokale użytkowe na wynajem gmina Świętajnomieszkania na sprzedaż gmina Mogilnodomy na wynajem w Leśniczówcemieszkania na sprzedaż w Krynickiedomy na sprzedaż w Wielkiej Woli

Deweloperzy

);