Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gdańskie murale

2011-07-16

Gdańskie murale

Zakończył się Europejski Festiwal Malarstwa Monumentalnego na Zaspie.

Na gdańskiej Zaspie zakończył się cykliczny festiwal, którego celem jest stworzenie galerii malarstwa monumentalnego, a także uzyskanie największej w Europie kolekcji malowideł wielkoformatowych. Co roku w ramach imprezy są tworzone co najmniej cztery obrazy naścienne.

Podczas tegorocznego festiwalu powstało pięć nowych murali. Artyści: Run (Włochy), Remed (Francja), Ekta (Szwecja), Prozac (Brazylia) i Dem (Włochy) zrealizowali malowidła pod hasłem „Miłość jest pokusą”. Dzięki temu gdańska kolekcja liczy 30 prac. Nowością w organizacji imprezy była aktywizacja mieszkańców w ramach projektu „Lokalni Przewodnicy”, którzy podczas szkoleń zostali przygotowani do oprowadzania zwiedzających.

Zaspa jest skupiskiem betonowych bloków mieszkalnych. Obecnie stara się zmienić swój wizerunek poprzez wykorzystywanie ścian budynków oraz otwartych przestrzeni. Festiwal obok wymiaru międzynarodowego, stanowi inicjatywę lokalną, dążącą do ożywienia blokowisk.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Myślenickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sandomierskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wysokiedomy na wynajem gmina Stare Bogaczowicemieszkania na wynajem w Rudkachdomy na wynajem w Jastrzębnikachdomy na wynajem w Żukowie

Deweloperzy

);