Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gant ma już pieniądze na Odra Tower

2011-06-21

Gant ma już pieniądze na Odra Tower

Bank Millennium udzielił kredytu na budowę wrocławskiego kompleksu.

13 czerwca Gant Developent zaciągnął kredyt w Banku Milennium na kwotę 57,5 mln zł, by sfinansować budowę 18-kondygnacyjnego kompleksu Odra Tower. Po raz kolejny udowadniamy, że w przypadku dobrych projektów deweloperskich, a takie posiada Gant Development, finansowanie nie jest problemem - mówi Andrzej Szornak, wiceprezes Gant Development.

Kompleks zlokalizowany będzie w centrum Wrocławia, przy zbiegu ulic Sikorskiego i Podwale, będzie pełnił funkcje mieszkalną i usługową. Generalnym wykonawcą jest Budopol Wrocław – spółka Grupy Kapitałowej Gant Development.

Realizacja inwestycji ma zakończyć się najdalej w sierpniu 2012 r. a termin spłaty kredytu to czerwiec 2013 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże do kupieniagaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat Jaworskimieszkania na sprzedaż powiat Wschowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Komańczadomy na wynajem gmina Trzebieldomy na wynajem w Borkachmieszkania na wynajem w Stawcudomy na sprzedaż w Chruślicach

Deweloperzy

);