Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gant ma już pieniądze na Odra Tower

2011-06-21

Gant ma już pieniądze na Odra Tower

Bank Millennium udzielił kredytu na budowę wrocławskiego kompleksu.

13 czerwca Gant Developent zaciągnął kredyt w Banku Milennium na kwotę 57,5 mln zł, by sfinansować budowę 18-kondygnacyjnego kompleksu Odra Tower. Po raz kolejny udowadniamy, że w przypadku dobrych projektów deweloperskich, a takie posiada Gant Development, finansowanie nie jest problemem - mówi Andrzej Szornak, wiceprezes Gant Development.

Kompleks zlokalizowany będzie w centrum Wrocławia, przy zbiegu ulic Sikorskiego i Podwale, będzie pełnił funkcje mieszkalną i usługową. Generalnym wykonawcą jest Budopol Wrocław – spółka Grupy Kapitałowej Gant Development.

Realizacja inwestycji ma zakończyć się najdalej w sierpniu 2012 r. a termin spłaty kredytu to czerwiec 2013 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Sokólskimieszkania na wynajem powiat Gorlickimieszkania na wynajem gmina Niegosławicemieszkania na wynajem gmina Łubnicedomy na sprzedaż w Rudowiemieszkania na sprzedaż w Niemierzyniedomy na wynajem w Cisówce

Deweloperzy

);