Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Galerii nie będzie

2011-12-01

Galerii nie będzie

Przy stadionie Śląska Wrocław miał powstać wielkopowierzchniowy obiekt handlowy. Inwestor nie dostał jednak kredytu na sfinansowanie budowy i z pomysłu się wycofał.

Przy stadionie Śląska Wrocław miał powstać wielkopowierzchniowy obiekt handlowy. Inwestor – spółka należąca do Zygmunta Solorza-Żaka, wycofała się z planów budowy galerii przy stadionie zbudowanym na Euro 2012. Przyczyną takiej decyzji były prawdopodobnie kwestie finansowe – inwestor nie dostał kredytu na sfinansowanie budowy na takich warunkach jakich oczekiwał – podał PAP.

Pomysł zabudowania oddanej w dzierżawę działki pojawił się w 2009 r. Zawarto wtedy porozumienie, na mocy którego spółka Solorza-Żaka zobowiązała się do wzniesienia galerii. Zyski z obiektu miały zasilać budżet klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław.

Termin na podjęcie decyzji o przystąpieniu do inwestycji minął 30 listopada. Miasto wypowiedziało wówczas umowę dzierżawy, a teraz planuje wystawić działkę na sprzedaż. Jak poinformowali przedstawiciele magistratu, plan miejscowy oficjalnie dopuszcza na parceli lokalizację galerii handlowej i dzięki temu teren cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych inwestorów. Zaś wykop, który powstał na terenie działki, na czas Euro 2012 zostanie przykryty i zabezpieczony ogrodzeniem.

Źródło: PAP | 2011-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Krakowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Lublindomy na wynajem gmina Radkówmieszkania na sprzedaż gmina Oporówdomy na sprzedaż w Tarnowiemieszkania na wynajem w Trzcińcudomy na sprzedaż w Maćkówce

Deweloperzy

);