Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Galeria w budowie

2011-08-22

Galeria w budowie

W centrum Bełchatowa powstanie nowoczesne centrum handlowe.

Na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego rozpoczęła się budowa nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego o najwyższym europejskim standardzie. Będzie to miejsce łączące bogatą ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną. Centrum powstanie w sercu Bełchatowa i będzie dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta.

Galeria będzie miała powierzchnię 23 tys. m kw., które wypełnione zostaną ponad 100 sklepami i punktami usługowymi. Na terenie centrum przewidziano parking na 700 miejsc. Jest to pierwsza inwestycja tego typu w Bełchatowie. Inwestor przedsięwzięcia - Bawełnianka Spółka z o.o. - współpracuje z najlepszymi specjalistami z dziedziny architektury i gospodarowania nieruchomościami. Udziałowcy liczą, że galeria przyczyni się do rozwinięcia lokalnego rynku gospodarczego i finansowego.

Powstająca nieruchomość ma połączyć historyczność terenu, na którym stanie, z nowoczesnością i funkcjonalnością. W tym celu architekci wkomponowali w powstającą bryłę stary komin dawnych zakładów włókienniczych, który ma być znakiem rozpoznawczym budynku. Otwarcie Galerii Bawełnianka planowane jest na 2012 r., zaś jej koszt oszacowano na 100 mln euro.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-08-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Kościerskidomy na sprzedaż powiat Piskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jasienica Rosielnalokale użytkowe na sprzedaż gmina Radomskomieszkania na wynajem w Lądziemieszkania na wynajem w Maszkienicachmieszkania na wynajem w Jarnicach

Deweloperzy

);