Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fundusze nieruchomości nie mają co kupować

2006-08-02

Fundusze nieruchomości nie mają co kupować

Polskie fundusze nieruchomości nie mają co kupować. Rynek komercyjnych projektów skurczył się, odkąd zagraniczni gracze uwierzyli w potencjał wzrostu cen polskich nieruchomości.

Polskie fundusze nieruchomości nie mają co kupować. Rynek komercyjnych projektów skurczył się, odkąd zagraniczni gracze uwierzyli w potencjał wzrostu cen polskich nieruchomości – czytamy w "Parkiecie".

Dwa polskie fundusze rynku nieruchomości komercyjnych: Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości i BPH Sektora Nieruchomości muszą bardzo się starać, bo popyt na biurowce i centra handlowe w kraju znaczenie przewyższa podaż – podaje “Parkiet”.

Jest więcej inwestorów niż inwestycji – przyznaje rozmówczyni dziennika, Agnieszka Jachowicz, zarządzająca funduszem Arki. Do dobrego projektu ustawia się kolejka.

99 proc. inwestorów na rynku nieruchomości to inwestorzy zagraniczni. Podbijają ceny, a nowych projektów biurowych jest coraz mniej – pisze gazeta.

Źródło: "Parkiet" | 2006-08-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Śremskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Chrzanowskimieszkania na sprzedaż gmina Wieluńdomy na wynajem gmina M. Zamośćmieszkania na sprzedaż w Żeleźniimieszkania na sprzedaż w Starym Lesiedomy na sprzedaż w Hanowo

Deweloperzy

);