Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Forum rośnie

2012-01-17

Forum rośnie

Łagodna zima okazała się łaskawa dla wykonawców prac budowlanych przy Narodowym Forum Muzyki. Brak mrozów i śniegu pozwolił na nadrobienie kilkumiesięcznych zaległości.

Łagodna zima okazała się łaskawa dla wykonawców prac budowlanych przy Narodowym Forum Muzyki. Brak mrozów i śniegu pozwolił Mostostalowi na nadrobienie kilkumiesięcznych zaległości. Opóźnienia w stosunku do przyjętego harmonogramu zostały spowodowane odkryciem fragmentu starych (z odcinkami pochodzącymi ze średniowiecza) murów obronnych na północnym krańcu  pl. Wolności.

Sala Koncertowa ma pomieścić 1800 widzów. Jej kształt jest bezpośrednim wynikiem studium rozprzestrzeniania się dźwięku w przestrzeni zamkniętej. Dookoła sali znajdą się puste przestrzenie (komory akustyczne), które zwiększą jej objętość akustyczną. Sterowanie dźwiękiem mają także ułatwić podwieszane wewnątrz ekrany, chowane przesuwne kurtyny tekstylne i sufit akustyczny odbijający dźwięk.

Koszt budowy Narodowego Forum Muzyki to 295 mln zł, z czego 144 mln zł przekaże Unia Europejska. Budowa ma zostać zakończona w pierwszej połowie 2013 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-01-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na zamianęmieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Tarnówlokale użytkowe na sprzedaż powiat Chodzieskimieszkania na wynajem gmina Tuplicelokale użytkowe na wynajem gmina Stary Brusdomy na wynajem w Sulisławicachmieszkania na sprzedaż w Rudziemieszkania na wynajem w Janowie

Deweloperzy

);