Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Forty na Ochocie

2010-02-08

Forty na Ochocie

Park Korotyńskiego to najlepiej zachowany obiekt oporowy należący do XIX-wiecznej Twierdzy Warszawa.

Park Korotyńskiego to najlepiej zachowany obiekt oporowy należący do XIX-wiecznej Twierdzy Warszawa. Planowana jest modernizacja obiektu poprzez posadzenie nowej roślinności, stworzenie ścieżki edukacyjnej oraz trasy treningowej – czytamy w „Polska The Times”.

W południowej części zostaną zachowane kasztany tworzące szpaler wzdłuż korony wału. Walory fortyfikacji ma uwydatnić odpowiednie oświetlenie z reflektorów ukrytych w rzeźbach kul armatnich. Dawna fosa będzie zaznaczona przez imitujące wodę błękitne byliny. Ścieżka edukacyjna z informacjami historycznymi powstanie wokół wałów. Nowością będzie ścieżka joggingowa w centralnej części parku. Wzdłuż ulicy Korotyńskiego będzie biec zaś ścieżka dla spacerowiczów i rowerzystów. Zamiast betonowych ścieżek pojawią się naturalne nawierzchnie żwirowe. Powstanie również siłownia na świeżym powietrzu, nowe boisko oraz stoły do ping-ponga i gry w szachy. Przy głównych wejściach do parku znajdą się psie toalety – wylicza dziennik.
 

 

 

Źródło: „Polska The Times” 15.01.2010 | 2010-02-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na sprzedażmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Żyrardowskidomy na sprzedaż powiat Gliwickimieszkania na wynajem gmina Oleśnicadomy na sprzedaż gmina Karniewodomy na wynajem w Zbierskudomy na wynajem w Dąbrówce Kościelnejmieszkania na sprzedaż w Sypanicy

Deweloperzy

);