Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fontanny na prima aprilis

2012-03-27

Fontanny na prima aprilis

1 kwietnia we wrocławskich fontannach miejskich popłynie woda, rozpoczęła się konserwacja obiektów po okresie zimowym.

1 kwietnia we wrocławskich miejskich fontannach, które w okresie zimowym nie były czynne popłynie woda.Pracownicy tamtejszego Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, zarządzającym dziewięcioma fontannami ( na pl. Gołębim w Rynku, pl. Solnym, pl. Uniwersyteckim, pl. Jana Pawła II,  pl. Orląt Lwowskich, przy ul. Szewskiej, Oławskiej i Wybrzeżu Wyspiańskiego), rozpoczęli konserwacje urządzeń i zakładanie dysz wymontowanych na okres zimowy.

Na uruchomienie Mulimedialnej Wrocławskiej Fonntany na Pergoli mieszkańcy stolicy będą musieli poczekać do 28 kwietnia – specjale pokazy rozpoczną się natomiast na początku maja.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianędomy na sprzedaż powiat Koszalińskimieszkania na sprzedaż powiat Jaworskilokale użytkowe na wynajem gmina Miączynmieszkania na wynajem gmina Obrazówdomy na wynajem w Czerwonkachdomy na sprzedaż w Tańsk-Chorążedomy na sprzedaż w Wodzisławie Śląskim

Deweloperzy

);