Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Focus Filtrowa zmienia właściciela

2011-09-23

Focus Filtrowa zmienia właściciela

Spółka zarządzająca funduszami nieruchomości Deutsche Bank nabyła biurowiec za niemal 117 mln euro.

Fundusz nieruchomości DEGI International, należący do Aberdeen Immobilien Kapitalanlage gmbH, sprzedał stołeczny biurowiec Focus Filtrowa. Budynek za kwotę ponad 117 mln euro kupiła spółka zarządzająca funduszami nieruchomości Deutsche Banku – RREFF Real Estate.

Warszawa ma obecnie największy i najlepiej rozwinięty rynek nieruchomości w Europie Środkowej. Polska gospodarka jest solidna i spodziewamy się, że odnotuje wzrost powyżej średniej w krajach sąsiadujących. To stwarza doskonałe warunki dla inwestycji w stolicy – powiedział rzecznik zarządu RREEF Germany Georg Allendorf.

Focus Filtrowa stanie się 39. nieruchomością wchodzącą w skład portfela inwestycyjnego otwartego funduszu nieruchomości Grundbesitz Europa, którego aktywa mają obecnie wartość ok. 3,2 mld euro. Obok Focusa, fundusz jest właścicielem dwóch stołecznych biurowców – Topaz i Nefryt. Focus, który został oddany do użytku w 2000 r., zlokalizowany jest w warszawskim Śródmieściu. Obiekt jest w pełni wynajęty. Siedziby mają w nim m.in. Centrala Grupy Deutsche Bank, BMW, GlaxoSmithKline i Walt Disney.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Łęczyckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Toruńskilokale użytkowe na wynajem gmina Gaszowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubinmieszkania na wynajem w Główczyniedomy na sprzedaż w Żernikachmieszkania na wynajem w Łapy-Łynkach

Deweloperzy

);