Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Finał IV Mistrzostw Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej

2009-02-12

Finał IV Mistrzostw Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej

W IV Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej, które odbyły się 7 i 8 lutego w Krakowie, wzięło udział 30 ekip reprezentujących firmy z terenu całego kraju.

W IV Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej, które odbyły się 7 i 8 lutego w Krakowie, wzięło udział 30 ekip reprezentujących firmy z terenu całego kraju.

Już na początku turnieju wyłoniło się kilku faworytów rozgrywek. W pierwszych spotkaniach najlepsze wrażenie wywarły drużyny: Porta KMI Ełk, PRUiM Gliwice, Energia Bydgoszcz, Weber/Maxit Polska oraz mistrz z ubiegłego roku Oltech-Boś Włocławek. Bardzo dobrze prezentowały się również Knauf Bełchatów, Consolis Polska oraz Natra Warszawa. Niespodzianką było odpadnięcie z turnieju głównego silnych zazwyczaj drużyn Orlen-Asfalt Płock i Grobud Grodzisk Wlkp.
 
 
W drugim dniu rozgrywek oprócz rywalizacji najlepszych drużyn, jak zawsze rozegrano mecze o Puchar Pocieszenia Mistrzostw. W finale Pucharu Pocieszenia spotkały się drużyny Lafarge Gips oraz WKT-Polska. Lepsza okazała się Lafarge Gips, wygrywając 1-0. Wszystkie cztery mecze, czyli półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz mecz finałowy, zakończyły się bardzo wysokimi wynikami. Mistrzem Polski 2009 została drużyna Natra Warszawa. Tytuł wicemistrzowski wywalczyła Porta KMI Ełk. Trzecie miejsce zdobyła ekipa Fronton Kraków, a czwarte – Knauf Bełchatów.
 
Czołowe drużyny – poza atrakcyjnymi nagrodami od organizatorów – otrzymały również cenne nagrody od patronów medialnych turnieju. Mistrz Polski otrzymał kampanię reklamową ufundowaną przez Portal Budowlany.pl. Dla wszystkich drużyn upominki ufundował Futbol.pl, największy portal internetowy poświęcony tematyce piłkarskiej w naszym kraju.
 

 

Źródło: Katarzyna Trzcielińska, Budowlany.pl 10.02.2009 | 2009-02-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Wrocławskimieszkania na sprzedaż powiat Żarskimieszkania na sprzedaż gmina Wieliszewmieszkania na sprzedaż gmina Dołhobyczówdomy na wynajem w Krejwianachdomy na wynajem w Siedlicachdomy na wynajem w Janowie

Deweloperzy

);