Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fasada kina Polonia zostanie nienaruszona

2009-08-27

Fasada kina Polonia zostanie nienaruszona

Przednia ściana kina Polonia nie zostanie rozebrana. Wojewódzki konserwator zabytków poparł stanowisko miasta.

Jak donosi „Dziennik Bałtycki”, przednia ściana kina Polonia nie zostanie rozebrana. Wojewódzki konserwator zabytków poparł stanowisko miasta.

Obędzie się bez konfliktu między Capital Park a sopockimi urzędnikami. Strony doszły do porozumienia dzięki konserwatorowi zabytków. Sporu dotyczyła przednia fasada Polonii – czytamy. Inwestor chciał zmienić budynek kina w obiekt o charakterze usługowym, nie wykluczał też rozbiórki fasady. Miasto natomiast stało na stanowisku, że fasada podlega ochronie konserwatorskiej i nie może zostać rozebrana. Konflikt został rozwiązany, a kino Polonia będzie czynne do końca października.

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 27.08.2009 | 2009-08-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Limanowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Koneckidomy na wynajem gmina Domaniówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Firlejdomy na wynajem w Bębłledomy na sprzedaż w Kluczkowice-Osiedlumieszkania na sprzedaż w Włościejewicach

Deweloperzy

);