Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fachowcy tylko na poziomie

2007-04-30

Fachowcy tylko na poziomie

Rusza ogólnopolski program „Fachowa Ekipa” skierowany do małych i średnich firm remontowo-budowlanych, instalacyjnych i montażowych. Jego celem jest promowanie najlepszych wykonawców w Polsce, podnoszenie standardów ich pracy i jakości obsługi klientów.

Rusza ogólnopolski program „Fachowa Ekipa” skierowany do małych i średnich firm remontowo-budowlanych, instalacyjnych i montażowych. Jego celem jest promowanie najlepszych wykonawców w Polsce, podnoszenie standardów ich pracy i jakości obsługi klientów. Inicjatorem i organizatorem projektu jest Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.

Program „Fachowa Ekipa” obejmuje konkurs na najlepszą firmę z branży remontowo-budowlanej, instalacyjnej bądź montażowej. Na podstawie ustalonych kryteriów, spośród wszystkich zgłoszeń, zostanie wyselekcjonowanych 10 najlepszych z każdego regionu, które będą walczyły o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 danego województwa. 16 zwycięskich drużyn wystartuje do finału, a zwycięzca otrzyma tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 w Polsce oraz samochód Mercedes Vito wyposażony w elektronarzędzia firmy Hitachi Power Tools. Imprezy, podczas których ekipy będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, będą się odbywały w formie festynów budowlanych w największych miastach Polski.

Dodatkowo w ramach projektu zostaną nagrodzeni producenci z branży budowlanej. Tytuł „Promotora Fachowości” zostanie przyznany firmie, która opracowała i wdrożyła najlepszy program podnoszenia standardów współpracujących z nią ekip.

– Program ma trzech adresatów i każdy z nich znajdzie w nim wiele korzyści dla siebie – wyjaśnia Marcin Pyszczek, kierownik marketingu Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. – Klientom ułatwi znalezienie dobrych wykonawców w swoim województwie; ekipom gwarantuje promocję i porady, jak podnieść swoje kwalifikacje; firmy promujące fachowość nagrodzi za profesjonalizm.

Więcej informacji w serwisie: www.FachowaEkipa.pl

Źródło: Kawałek Świata-Media | 2007-04-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Leszczyńskidomy na wynajem powiat Kluczborskidomy na sprzedaż gmina Nowy Dwór Mazowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Sławnodomy na sprzedaż w Kujawkachmieszkania na wynajem w Rudniedomy na sprzedaż w Stubnie

Deweloperzy

);