Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fabryka nowoczesnych mebli

2011-05-30

Fabryka nowoczesnych mebli

W podrzeszowskiej Świlczy marszałek województwa podkarpackiego Mirosław Karapyta odrolnił grunty pod budowę centrum meblowego Ikea.

W podrzeszowskiej Świlczy marszałek województwa podkarpackiego Mirosław Karapyta odrolnił grunty pod budowę centrum meblowego Ikea – portal WNP.pl. Wniosek w tej sprawie wysłano do ministerstwa rolnictwa, do którego należy ostateczna decyzja w sprawie gruntów. Minister ma 30 dni, aby wydać decyzję.

Ikea otrzymała zgodę na odrolnienie połowy z 60 ha gruntów, które wykupiła pomiędzy drogą numer 4, a linią kolejową Rzeszów – Kraków. Zarząd firmy czeka na decyzję w sprawie odrolnienia drugiej części kompleksu gruntów.
 
W radzie gminy Świlcza przygotowywana jest uchwała dotycząca przeznaczenia 60 ha terenów pod budowę kompleksu handlowego Ikea. Na działce powstanie sklep Ikea oraz centrum handlowe, których łączna powierzchnia handlowa wyniesie około 120 tys. m kw. Pracę w obiekcie znajdzie 2500 osób.

 

Źródło: WNP.pl 29.05.2011 | 2011-05-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Mińskimieszkania na sprzedaż powiat Nowodworskilokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Żorymieszkania na wynajem gmina Mogilnomieszkania na sprzedaż w Dylewiemieszkania na wynajem w Barnisławiemieszkania na wynajem w Murowańcu

Deweloperzy

);