Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Eurocentrum w stolicy

2011-03-18

Eurocentrum w stolicy

W Warszawie powstanie Eurocentrum, biurowiec klasy A.

W Warszawie powstanie Eurocentrum, biurowiec klasy A.

Eurocentrum stara się o uzyskanie certyfikatu LEED na poziomie Gold, co oznacza, że oceniane będą nie tylko zastosowane rozwiązania, technologie czy instalacje, ale także ich efektywne funkcjonowanie. Obecnie, w procesie certyfikacji, główny nacisk kładziony jest na obniżenie zużycia wody oraz energooszczędność.

Inwestor, czyli fundusz CP Realty II należący do Grupy Capital Park, otrzymał już zgodę na budowę. Obecnie wybierany jest generalny wykonawca projektu. Eurocentrum będzie posiadało 15 kondygnacji, całkowita powierzchnia najmu wynosić ma ponad 66 tys. m kw. W budynku, oprócz biur, znajdą się także pasaże handlowe, patia z zielonymi ogrodami oraz parking.

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Żyrardowskidomy na wynajem powiat Pabianickidomy na sprzedaż gmina Oświęcimlokale użytkowe na sprzedaż gmina Buczkowicedomy na sprzedaż w Ściborkachmieszkania na sprzedaż w Zaburzedomy na sprzedaż w Karczynie

Deweloperzy

);