Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Euro-Park rośnie w siłę

2011-08-26

Euro-Park rośnie w siłę

Inwestycje rozpoczęte w lipcu i sierpniu w mieleckiej SSE wynoszą obecnie ponad 33 mln zł.

W lipcu i sierpniu Agencja Rozwoju Przemysłu, która zarządza mielecką SSE, wydała na terenie Euro-Parku trzy zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej. Otrzymały je firmy Efekt Plus, Clear Air i Spiroflex. Łączna wartość projektów wynosi ponad 33,4 mln zł. Utworzone zostały 53 nowe miejsca pracy – podsumowała Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Jeden z producentów folii typu strech – Zakład Produkcji Folii Efekt Plus, w swoich planach uwzględnił zakup działki w Rogoźnicy. Inwestor chce wznieść zakład produkcyjny, w którym zatrudnienie znajdzie min. 40 pracowników. Wartość inwestycji szacowana jest na 26,4 mln zł.

Centrum Badawcze Clear Air wzniesie na terenie Mieleckiego Parku Przemysłowego halę – planowane nakłady inwestycyjne wynoszą co najmniej 4 mln zł. Firma oferować będzie usługi w zakresie doradztwa i wykonawstwa analiz technicznych. Hala pozwoli na prowadzenie działalności laboratoryjnej związanej z ochroną środowiska, bioenergotyką, chemią specjalistyczną oraz uprawami hydro i aeroponicznymi. Polska wzbogaci się dzięki tej inwestycji w kolejne innowacyjne centrum badawcze.

Trzecie zezwolenie otrzymała firma Spiroflex, posiadająca 14-letnie doświadczenie w działalności w SSE. Inwestor rozbuduje istniejący już zakład poprzez wprowadzenie do cyklu produkcyjnego maszyn i urządzeń o podwyższonych parametrach technicznych. Zakończenie inwestycji o wartości 3 mln zł planowane jest w 2013 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: PAIiIZ | 2011-08-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat Nowotomyskimieszkania na sprzedaż powiat Olsztyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Kaliskamieszkania na sprzedaż gmina Perzówdomy na wynajem w Władysławowiedomy na sprzedaż w Uniesławdomy na wynajem w Łyczanie

Deweloperzy

);