Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Enea będzie mieć biuro w Skalarze

2011-11-03

Enea będzie mieć biuro w Skalarze

Dostawca energii zawarł umowę najmu powierzchni w obiekcie znajdującym się w centrum Poznania.

Spółka Enea wynajęła ponad 4 tys. m kw. w poznańskim biurowcu Skalar Office Center. Jedna z największych firm sektora elektroenergetycznego w Polsce ulokuje swoje biura na trzecim i czwartym piętrze obiektu.

Skalar Office Center oddano do użytku pod koniec 2010 r. Obiekt uznany został najlepszym projektem biurowym w konkursie European Property Awards 2011. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma PBG Erigo, należąca do Grupy Kapitałowej PBG.

Enea sąsiadować będzie m.in. z PZU SA, Arvato Services Polska, Bridgestone oraz kliniką Polmed.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Konindomy na sprzedaż powiat Ostrzeszowskimieszkania na sprzedaż gmina Legionowomieszkania na sprzedaż gmina Biała Podlaskadomy na wynajem w Rurcemieszkania na sprzedaż w Raszyniedomy na wynajem w Wierzchowicach

Deweloperzy

);