Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ekologiczny Bayer

2011-09-23

Ekologiczny Bayer

Spółka ukończyła rozbudowę biurowca. Budowa obiektu przyjaznego środowisku kosztowała 40 mln zł.

Przy al. Jerozolimskich w w Warszawie zakończyły się prace budowlane, których przedmiotem była rozbudowa biurowca spółki Bayer. Projekt przebudowy rozpoczęty w lipcu 2010 r., kosztował inwestora blisko 40 mln zł.

Siedziba firmy Bayer pełni funkcję Centrum Zarządzania na Europę Środkową, obejmującą Polskę, Węgry, Słowację i Czechy. Inwestycja w stolicy jest odpowiedzią na potrzeby naszej firmy, która znacząco zwiększyła swoje portfolio i co za tym idzie także zatrudnienie. Chcemy nadal rozwijać naszą działalność w sektorze chemiczno-farmaceutycznym i utrzymać w nim pozycję lidera – powiedział Dirk Ehle, prezes zarządu firmy Bayer Sp. z o.o.

Nowy budynek wznoszony był w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Koncepcję przebudowy przygotowała Bayer Technology Services GmbH, zaś główne prace projektowe zostały zrealizowane przez biuro aib GmbH z Duisburga we współpracy z krakowskim biurem K. Ingarden, J. Ewý Architekci. Prace na etapie wykonawczym koordynował RKW Rhode, Kellermann, Wawrowsky z Warszawy. Wykonawcą budowy byłą firma ERBUD.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Sochaczewskimieszkania na sprzedaż powiat Dąbrowskidomy na wynajem gmina Bukmieszkania na sprzedaż gmina Kotlindomy na wynajem w Zasiekachmieszkania na wynajem w Gębicachmieszkania na sprzedaż w Bartolin

Deweloperzy

);