Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ekologiczne technologie w ogrodzie

2007-08-09

Ekologiczne technologie w ogrodzie

Plenerowa wystawa ekologicznych produktów oraz technologii dla domu i ogrodu to jedna z atrakcji imprezy „Dom, Ogród, Miasto – Styl Życia na XXI wiek" odbywającej się w ramach Festiwalu Otwarte Ogrody 2007.

Plenerowa wystawa ekologicznych produktów oraz technologii dla domu i ogrodu to jedna z atrakcji imprezy „Dom, Ogród, Miasto – Styl Życia na XXI wiek" odbywającej się w ramach Festiwalu Otwarte Ogrody 2007.

Podczas wystawy, którą zaplanowano na 15 i 16 września br. w Podkowie Leśnej koło Warszawy zaprezentowane zostaną produkty ekologiczne przeznaczone do wykorzystania w domu i w ogrodzie. Do udziału wystawie zaproszono także instytucje realizujące programy dotyczące zrównoważonego rozwoju i promujące ekologiczne rozwiązania dla architektury. Ale projekt „Dom, Ogród, Miasto...” to nie tylko wystawa – przewidziane są również warsztaty, spotkania oraz prezentacje, które odbędą się w dniach 13-16 września.

Imprezę zorganizował Związek Podkowian wraz tamtejszym magistratem oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich i British Council, zaś honorowym patronatem objęli ją: ambasador Danii Hans Michael Kofoed-Hansen, Minister Środowiska Jan Szyszko oraz Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło: Budinfo 2.08.2007 | 2007-08-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy na sprzedażkamienice na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Kaliszmieszkania na wynajem powiat Strzelińskimieszkania na wynajem gmina Janowiecdomy na sprzedaż gmina Siewierzdomy na wynajem w Ciesznowiemieszkania na wynajem w Płoncedomy na sprzedaż w Świdnie

Deweloperzy

);