Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ekologiczna renowacja

2011-12-15

Ekologiczna renowacja

Kamienica hrabiego Raczyńskiego zostanie gruntownie odnowiona. Oprócz tego inwestor – spółka Hochtief, planuje dobudowanie dodatkowego skrzydła.

Usytuowana vis á vis warszawskiej Zachęty zabytkowa, nosząca znamiona modernizmu kamienica hrabiego Raczyńskiego zostanie gruntownie odnowiona. Inwestor – spółka Hochtief, planuje także dobudowanie dodatkowego skrzydła od strony wschodniej. Na wszystkie prace wydano już oficjalne pozwolenie.

Projekt przebudowy przygotowano w porozumieniu ze Stołecznym Konserwatorem Zabytków. Zakłada on m.in. odnowę fasad z ogromnymi przeszklonymi witrynami na parterze i pierwszym piętrze. Lokale usytuowane na tych kondygnacjach przeznaczone będą pod działalność handlowo-usługową. Wnętrza kolejnych pięter zostaną zaadaptowane na biura. Ciekawostką jest, że wysokość biur w części zabytkowej sięgać będzie 4 m. Powierzchnie biurowe znajdą się także w nowym skrzydle. Łącznie, obiekt będzie liczył 6 kondygnacji, a najemcom zaoferowane zostanie ok. 14 tys. m kw. powierzchni komercyjnej.

Lokale zostaną zrealizowane w zgodzie ze standardami brytyjskiego systemu budowlanej certyfikacji ekologicznej BREEAM. Obok LEED i DGNB jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych sposobów certyfikacji obiektów budowlanych przyjaznych środowisku i użytkownikom.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemmieszkania na sprzedażhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Limanowskidomy na wynajem powiat Działdowskidomy na wynajem gmina Dąbrowa Chełmińskadomy na sprzedaż gmina Bobrownikidomy na wynajem w Jaraczewiedomy na wynajem w Tabory-Rzymiemieszkania na wynajem w Sadkowie

Deweloperzy

);