Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Egzamin państwowy drugiego stopnia dla zarządców

2006-05-12

Egzamin państwowy drugiego stopnia dla zarządców

Piotr Styczeń, sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa ujawnił, że resort rozważa wprowadzenie egzaminu państwowego drugiego stopnia dla zarządców nieruchomości.

W czasie dorocznego zjazdu Federacji Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości z zarządcami i administratorami nieruchomości Piotr Styczeń, sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa ujawnił, że resort rozważa wprowadzenie egzaminu państwowego drugiego stopnia dla zarządców nieruchomości. Jakość świadczonych usług przez zarządców i pośredników musi zostać podwyższona. Potrzebny jest kodeks etyki zawodowej, trzeba wypracować odpowiednie standardy zawodowe oraz doskonalić zawodowo zarządców również w sprawach technicznych, m.in. dotyczących rozliczeń ciepła, korzystania z mierników zużycia mediów, orientacji w zagadnieniach stosowania automatyki w administrowaniu nieruchomościami.

Źródło: "Gazeta Prawna" 09.05.2006 | 2006-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemgaraże do kupieniakamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Krakowskimieszkania na wynajem powiat Łowickidomy na sprzedaż gmina Leskomieszkania na wynajem gmina Radecznicamieszkania na wynajem w Czepówdomy na wynajem w Wichowiczemieszkania na wynajem w Wysokim Grądzie

Deweloperzy

);