Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Egzamin państwowy drugiego stopnia dla zarządców

2006-05-12

Egzamin państwowy drugiego stopnia dla zarządców

Piotr Styczeń, sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa ujawnił, że resort rozważa wprowadzenie egzaminu państwowego drugiego stopnia dla zarządców nieruchomości.

W czasie dorocznego zjazdu Federacji Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości z zarządcami i administratorami nieruchomości Piotr Styczeń, sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa ujawnił, że resort rozważa wprowadzenie egzaminu państwowego drugiego stopnia dla zarządców nieruchomości. Jakość świadczonych usług przez zarządców i pośredników musi zostać podwyższona. Potrzebny jest kodeks etyki zawodowej, trzeba wypracować odpowiednie standardy zawodowe oraz doskonalić zawodowo zarządców również w sprawach technicznych, m.in. dotyczących rozliczeń ciepła, korzystania z mierników zużycia mediów, orientacji w zagadnieniach stosowania automatyki w administrowaniu nieruchomościami.

Źródło: "Gazeta Prawna" 09.05.2006 | 2006-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Warszawski zachodnilokale użytkowe na sprzedaż powiat Strzeleckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Białadomy na sprzedaż gmina Gnieznomieszkania na wynajem w Widaczudomy na sprzedaż w Madajkamieszkania na wynajem w Jednorożcu

Deweloperzy

);