Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Echo kupiło Astrę

2011-08-23

Echo kupiło Astrę

Kielecki deweloper przejął udziały w spółce, która była właścicielem kompleksu biurowego.

Przedwstępna umowa sprzedaży udziałów w spółce Astra Park została zawarta 11 sierpnia między zarządem Echo Investment a sprzedającym – firmą Ustra. Transakcja dotyczyła wszystkich udziałów spółki Astra Park o łącznej wartości nominalnej 36,94 mln zł. Ostateczna umowa sprzedaży musi być podpisana nie później niż do dnia 30 września 2011 r.

Spółka Astra Park jest właścicielem parku biurowego w Kielcach przy al. Solidarności 36, składającego się z trzech budynków biurowych oraz przylegających do nich nieruchomości gruntowych, które stanowią rezerwę pod rozbudowę kompleksu. Echo Investment posiada prawomocne pozwolenie na budowę czwartego budynku biurowego o powierzchni całkowitej 10 tys. m kw.

Strony transakcji ustaliły cenę sprzedaży udziałów na kwotę 67,50 mln zł, która pokryta zostanie w całości z kapitałów własnych kieleckiego dewelopera. Zbycie nastąpi pod warunkiem udzielenia zgody przez niemiecki bank Eurohypo Aktiengesellschaft, w którym spółka Astra posiada kredyt na kwotę 21,8 mln euro.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Tarnogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Inowrocławskidomy na sprzedaż gmina Choczlokale użytkowe na wynajem gmina Dąbrowamieszkania na sprzedaż w Rzęśnicydomy na wynajem w Wiśniczedomy na wynajem w Poświętnym

Deweloperzy

);