Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dzień Budowlanych

2011-10-06

Dzień Budowlanych

Prezydent RP przyznał 76 odznaczeń państwowych, a PZPR wybrał Osobowość Roku 2011 w Budownictwie.

4 października w warszawskiej Galerii Porczyńskich odbyło się doroczne spotkanie członków Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Blisko 300 przedstawicieli związków, pracodawców, środowisk naukowych i władz wspólnie obchodziło uroczystość branżową – Centralne Obchody Dnia Budowlanych 2011. Głównym organizatorem był Związek Zawodowy „Budowlani”, który w czasie  święta obchodził jubileusz 120-lecia swojej działalności. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP.

Idea budownictwa jest tylko jedna – trwałość, standard i wysoka jakość. W imieniu ministra infrastruktury chcę podziękować, że byli Państwo tam, gdzie była okazja do przygotowania projektu – powiedział zgromadzonym Piotr Styczeń, wiceminister infrastruktury.

Wiceminister P. Styczeń otrzymał pamiątkowy medal, a w imieniu ministra Cezarego Grabarczyka gratulował wyróżnionym odznakami honorowymi „Za zasługi dla budownictwa". Prezydent RP przyznał 76 odznaczeń państwowych, nadając m.in. Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski przewodniczącemu związku Zbigniewowi Janowskiemu i Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski przewodniczącemu Okręgu Śląskiego Związku Henrykowi Moskwie.

PZPB wybrał Osobowość Roku 2011 w Budownictwie. Tegorocznym laureatem został Rafał Dutkiewicz – prezydent Wrocławia. Tytuł Pracodawcy Roku w Budownictwie nadano 10 firmom branżowym. Certyfikat Dewelopera, przyznawany nieprzerwanie od 1999 r., w tegorocznej edycji przypadł firmie Unidevelopment sp. z o.o.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy do kupieniadomy na wynajem powiat Lubartowskimieszkania na sprzedaż powiat Malborskilokale użytkowe na wynajem gmina Spytkowicemieszkania na sprzedaż gmina Poniecmieszkania na sprzedaż w Topoli Królewskiejmieszkania na wynajem w Brzozowych Błotachdomy na sprzedaż w Galominie

Deweloperzy

);