Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dzieje się u Teofilów

2011-08-30

Dzieje się u Teofilów

Łódzki kompleks wchodzi w kolejną fazę. Po ukończeniu biurowca nadeszła pora na dalsze działania.

Rozpoczęła się rozbiórka wzniesionego w latach 70-tych biurowca Elektromontażu, który znajduje się przy ul. Traktorowej w Łodzi. Najdalej po 3 miesiącach na parceli rozpoczną się prace związane z budową parkingu. W miarę wzrostu potrzeb rynku parking zastąpi nowy budynek – trzeci z planowanych czterech w kompleksie Park Biznesu Teofilów.

Obecnie trwają prace we wnętrzach obiektu – porządkowanie pomieszczeń, usuwanie ścianek działowych i drzwi. Biurowiec Elektromontażu będzie rozbierany stopniowo przez okres ok. 2-3 miesięcy. Ze względu na niewielką odległość do nowopowstałego budynku C nie możemy dokonać spektakularnego wyburzenia starego biurowca – wyjaśnił Łukasz Maciak, Dyrektor Inwestycji Komercyjnych Funduszy Nieruchomości Arka.

Docelowo Park Biznesu Teofilów będzie się składał z czterech budynków. Pierwszy – biurowiec „C” zostanie oddany do użytku we wrześniu. W otoczeniu obiektu przeprowadzane są jeszcze prace remontowe i porządkowe, zainicjowane przez Urząd Miasta Łodzi. Trwa naprawa drogi dojazdowej, która obejmuje naprawę nawierzchni i wymianę krawężników i chodników.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Legnickimieszkania na wynajem powiat M. Radommieszkania na sprzedaż gmina Czerminmieszkania na wynajem gmina Nowe Piekutydomy na sprzedaż w Serokachdomy na wynajem w Pieńkachdomy na sprzedaż w Dąbrówce Tczewskiej

Deweloperzy

);