Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Działkowcy z nowym programem wsparcia

Dominik Wielgus | 2019-04-16

Działkowcy z nowym programem wsparcia
Samorząd ma nadzieję, że dzięki nowemu programowi poprawi się przestrzeń do wypoczynku i rekreacji

Samorząd województwa mazowieckiego uruchomił nowy program wsparcia dla działkowców. Na realizację programu przeznaczy łącznie 5 mln zł.

W ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Działkowców będzie można ubiegać się o środki na budowę i modernizację infrastruktury ogrodowej. Program ma na celu poprawę przestrzeni służącej wypoczynkowi i rekreacji. Działania te mają przyczynić się do efektywnego wykorzystania i zagospodarowania terenów zielonych, a także zachęcić do ochrony środowiska i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Rodzinne Ogródki Działkowe służą rekreacji rodzin z dziećmi i osób starszych. Niestety ich rola wciąż jest niedoceniana. Postanowiliśmy to zmienić, uruchamiając w tym roku nowy program wsparcia – powiedziała o inicjatywie Janina Ewa Orzełowska, która jest członkiem zarządu województwa mazowieckiego.

O środki na budowę i modernizację infrastruktury ogrodowej będzie można ubiegać się w Mazowieckim Instrumencie Aktywizacji Działkowców. Wszystkie jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego są uprawnione do złożenia wniosku. Maksymalne dofinansowanie sięga 40 proc. kosztów kwalifikowanych, a kwota wsparcia dla jednego projektu może wynosić do 10 tys. zł.

 


 

Źródło: Portalsamorzadowy.pl | 2019-04-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


4.5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

NY Residence, lokal usługowy
START CITY
Nowa 5 dzielnica - lokale...
Sand Hotel ****

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Chełmińskimieszkania na wynajem powiat Goleniowskidomy na wynajem gmina Nysalokale użytkowe na sprzedaż gmina Michałowodomy na wynajem w Będzyniemieszkania na wynajem w Uneweludomy na sprzedaż w Leśniku

Deweloperzy

);