Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Działek szukamy głównie w Internecie

2007-08-29

Działek szukamy głównie w Internecie

Internet to dla osób korzystających z tego medium główne źródło informacji o gruntach na sprzedaż – wynika z sondy przeprowadzonej przez portal internetowy e-projektydomow.pl.

Internet to dla osób korzystających z tego medium główne źródło informacji o gruntach na sprzedaż – wynika z sondy przeprowadzonej przez portal internetowy e-projektydomow.pl

Ponad 62 proc. osób, które uczestniczyły w badaniu, przyznało, że to właśnie w Internecie poszukiwało (bądź nadal poszukuje) ofert gruntów pod budowę domu. Świadczy to o stale rosnącym znaczeniu tego medium.

Znacznie mniej popularne były inne źródła informacji – zaledwie 1/5 ankietowanych (21 proc.) przyznała, że poszukiwała działki pod budowę domu bezpośrednio u właścicieli gruntów – pytając okolicznych mieszkańców bądź wywieszając ogłoszenia. Jeszcze mniej osób (13 proc.) szukało informacji wśród rodziny i znajomych, a zaledwie 4 proc. respondentów korzystało z pomocy biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zaskoczeniem może być też fakt, że żaden z uczestników portalowej sondy nie wskazał na prasę lokalną jako źródło tego typu ofert.

Opracowanie: Joanna Geisler

Źródło: www.e-projektydomow.pl | 2007-08-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na zamianędomy na sprzedaż powiat Śremskidomy na sprzedaż powiat Łobeskilokale użytkowe na wynajem gmina Koszarawalokale użytkowe na sprzedaż gmina Limanowamieszkania na wynajem w Falęcin Starymieszkania na sprzedaż w Zalesiemieszkania na wynajem w Kawnie

Deweloperzy

);