Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dworzec w Bochni otwarty

2012-04-26

Dworzec w Bochni otwarty

Dzięki przeprowadzonemu remontowi, wybudowany w 1885 r. dworzec kolejowy w Bochni, zyskał nowy wygląd i stał się bardziej funkcjonalny.

Dzięki przeprowadzonemu remontowi, wybudowany w 1885 r. dworzec kolejowy w Bochni, zyskał nowy wygląd i stał się bardziej funkcjonalny. Obiekt jest już otwarty dla pasażerów.

W ramach przebudowy odnowiono elewację, wymieniono pokrycie dachowe, stolarkę otworową oraz instalacje sanitarne i elektryczne. Przed dworcem powstał parking dla aut i rowerów, stare chodniki zastąpiono nowymi z kostki brukowej. We wnętrzu budynku przestrzeń obsługi podróżnych została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przebudową objęto pomieszczenia ogólnodostępne (hol kasowy i poczekalnię), przygotowano również pomieszczenie dla matki z dzieckiem. W obiekcie i jego otoczeniu został zainstalowany system monitoringu wizyjnego.

Koszt prac, które realizowano od września 2010 r., oszacowano na ok. 5 mln zł. Przedsięwzięcie sfinansowano ze środków budżetu państwa i własnych spółki PKP.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe do kupieniadziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Chełmdomy na wynajem powiat Nowotomyskidomy na wynajem gmina Piaskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Przywidzmieszkania na sprzedaż w Wierzbicymieszkania na wynajem w Rakowcumieszkania na sprzedaż w Katarzynkach

Deweloperzy

);