Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dworzec Główny czeka odnowa

2009-02-12

Dworzec Główny czeka odnowa

Przed Euro 2012 Dworzec Główny ma zostać odrestaurowany. Później zaś hala będzie zburzona – donosi portal naszemiasto.pl.

Przed Euro 2012 Dworzec Główny ma zostać odrestaurowany. Później zaś hala będzie zburzona – donosi portal naszemiasto.pl.

Remont rozpocznie się od zamontowania nowoczesnych kamer, które mają poprawić bezpieczeństwo podróżnych. Następnie dworzec zostanie pomalowany. Pod koniec roku zainstalowane będzie nowe oświetlenie, wyczyszczona elewacja oraz zmienione pokrycie dachowe – czytamy. Zamontowany zostanie również nowy system ochrony przeciwpożarowej. Dworzec ma być również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Przetarg na remont zostanie ogłoszony na przełomie drugiego i trzeciego kwartału bieżącego roku. Wszystkie prace remontowe mają się zakończyć na początku 2010 r. Po Euro 2012 hala zostanie zburzona, zaś na jej miejscu powstanie biurowiec – dodaje portal.

 

 

Źródło: Naszemiasto.pl 4.02.2009 | 2009-02-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajeminne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Piekary Śląskielokale użytkowe na sprzedaż powiat Krasnostawskimieszkania na sprzedaż gmina Stupsklokale użytkowe na sprzedaż gmina Gromadkamieszkania na wynajem w Nowych Biskupicachmieszkania na wynajem w Rapatachmieszkania na sprzedaż w Kraszkowie

Deweloperzy

);