Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dworcowe galerie

2011-03-15

Dworcowe galerie

Kolejnym po Myślenicach miastem, w którym powstanie centrum komunikacyjne z wyraźnie przeważającą częścią handlową, jest Nowy Targ.

Kolejnym po Myślenicach miastem, w którym powstanie centrum komunikacyjne z wyraźnie przeważającą częścią handlową, jest Nowy Targ. W Myślenicach, w których nowy obiekt ma zostać ukończony jeszcze w tym półroczu, 90 proc. budynku dworca zostanie przeznaczone na handel, a tylko 10 proc. na komunikację. Takie samo rozwiązanie jest proponowane dla inwestycji w Nowym Targu. Obydwie finansowane są przez spółkę Marka Koźmińskiego, byłego piłkarza reprezentacji – pisze „Dziennik Polski”.

Inwestycja związana tylko z komunikacją nie jest rentowna . To musi być połączone z działalnością komercyjną – przekonywał Ryszard Urbański ze spółki MK3 Inwest, należącej do Marka Koźmińskiego, na jednym ze spotkań z nowotarskimi radnymi.
 
Wiele wskazuje, że inwestycja w Nowym Targu będzie musiała poczekać. Podobnie jak w Myślenicach, w których toczone są sądowe zmagania w sprawie zapisów w planie zagospodarowania przestrzennego.

 

Źródło: „Dziennik Polski” | 2011-03-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Koszalinlokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzychodzkilokale użytkowe na wynajem gmina Głogówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Brzeżnomieszkania na sprzedaż w Drużbicachmieszkania na sprzedaż w Chonowamieszkania na wynajem w Stargardzie Szczecińskim

Deweloperzy

);