Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dworcowe 3D

2012-01-24

Dworcowe 3D

W Malborku powstanie pierwsze trójwymiarowe kino. Jednorazowo będzie mogło pomieścić 90 widzów.

Na dworcu PKP w Malborku powstanie pierwsze trójwymiarowe kino. Będzie ono nie tylko jednym z pierwszych tego typu kin na polskich dworcach, lecz także pierwszym wyposażonym w czarny ekran.

Zgodnie z przyjętymi założeniami kino 3D ma zacząć działać w marcu. Uruchomi je firma Carisma Film Group, która dzierżawi pomieszczenia na dworcu. Kino ma być zlokalizowane obok poczekalni, w sali kolumnowej. Będzie w nim można obejrzeć zarówno 20-minutowe projekcje, jak i filmy pełnometrażowe. Jednorazowo sala pomieści 90 widzów.

Obecnie Carisma Film Group jest w trakcie sprowadzania z USA projektora i ekranu.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Skierniewicelokale użytkowe na sprzedaż powiat Strzyżowskimieszkania na sprzedaż gmina Terespoldomy na sprzedaż gmina Pątnówmieszkania na sprzedaż w Woli Bachorskiejdomy na wynajem w Rosołowiedomy na sprzedaż w Michorzewie

Deweloperzy

);