Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dwie nagrody dla Skanska

2011-12-15

Dwie nagrody dla Skanska

Podczas gali Eurobuild Awards 2011 firmie przyznano dwa tytuły: Dewelopera Przyjaznego Środowisku i Firmy Budowlanej Roku.

Podczas gali Eurobuild Awards 2011 firmie Skanska przypadły dwa tytuły. Skanska Property Poland przyznano nagrodę Dewelopera Przyjaznego Środowisku Naturlanemu, a Skanska SA otrzymała tytuł Firmy Budowlanej Roku w Polsce.

Skanska została uhonorowana za wkład w promowanie zasad zrównoważonego rozwoju i zielonego budownictwa oraz niekonwencjonalne podejście do energooszczędnych i przyjaznych środowisku rozwiązań technologicznych.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Wągrowieckimieszkania na sprzedaż powiat Kamiennogórskimieszkania na wynajem gmina Dobradomy na sprzedaż gmina Radziejowicedomy na wynajem w Iwiniedomy na sprzedaż w Chyżemieszkania na sprzedaż w Leśniczówce

Deweloperzy

);