Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Duma Katowic doczeka się remontu

2008-06-10

Duma Katowic doczeka się remontu

Katowice kojarzą się przede wszystkim ze Spodkiem. Miasto ostatnio wykorzystało ten fakt, tworząc nowe logo.

Katowice kojarzą się przede wszystkim ze Spodkiem. Miasto ostatnio wykorzystało ten fakt, tworząc nowe logo – donosi „Dziennik Zachodni”.

Spodek już od 37 lat jest dumą stolicy regionu, ale od czasu powstania nie doczekał się gruntownej modernizacji. W tym roku na modernizacje zaplanowano wydać 23,5 mln zł, a w przyszłym – 19 mln zł. Od lipca Spodkiem będzie zarządzać katowicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak czytamy dalej, w 2009 roku prawdopodobnie odbędą się tu 2 wielkie imprezy, a mianowicie mistrzostwa Europy koszykarzy i siatkarek. Z tego powodu planowana jest instalacja klimatyzacji, monitoring, nowe oświetlenie, płyta główna, schody, drzwi. Jednak remont przewidziany jest dopiero na 2010 rok. Miasto ma zamiar wybrać projektanta, który miałby się zająć modernizacją.

Lecz nawet po gruntownej przebudowie Spodek nie będzie bardziej nowoczesny – podkreśla dziennik. Zwłaszcza że nowych hal widowiskowo-sportowych powstaje coraz więcej. W Krakowie planowana jest następna, o kształcie równie nieziemskim jak Spodek – ma powstać do 2012 roku.

Źródło: „Dziennik Zachodni” 10.06.2008 | 2008-06-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki do kupieniainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Siemianowice Śląskiemieszkania na sprzedaż powiat Jędrzejowskidomy na wynajem gmina Stryszawalokale użytkowe na wynajem gmina Cybinkadomy na wynajem w Mirocinie Dolnymdomy na sprzedaż w Wytowniedomy na wynajem w Przatów Dolny

Deweloperzy

);