Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Druga hala Makro

2011-11-17

Druga hala Makro

Otwarto kolejne centrum handlu hurtowego w Krakowie. Jego budowa pochłonęła ponad 140 mln zł.

Po 16 latach od uruchomienia pierwszej hali Makro Cash & Carry w Krakowie, 16 listopada br. otwarto kolejne centrum handlu hurtowego.  Koszt budowy liczącego ponad 8 tys. m kw. obiektu przy ul. Zakopiańskiej wyniósł ponad 140 mln zł.

W nowo wybudowanej hali wprowadzono rozwiązania polegające na zwiększeniu powierzchni sprzedaży względem magazynowej. Jak poinformowali przedstawiciele firmy Makro, obiekt wyposażono także w przyjazną otoczeniu instalację chłodniczą. Zastosowane innowacyjne technologie pozwoliły natomiast na zmniejszenie zużycia energii o ok. 30 proc.

Warto dodać, że jeszcze przed otwarciem hali, w trakcie rejestracji klientów, pozyskano 12 tys. przedsiębiorców. W przeciągu roku Makro planuje obsługiwać 41 tys. klientów, czyli ponad 35 proc. krakowskich firm.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Sejneńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Otwockilokale użytkowe na sprzedaż gmina Ciechanówlokale użytkowe na wynajem gmina Łagówdomy na sprzedaż w Borówcumieszkania na sprzedaż w Redlancedomy na wynajem w Sanoku

Deweloperzy

);